Nagrobki granitowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków granitowych. Wybór surowca do tworzenia pomników nie jest przypadkowy. Granit to materiał odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych (takich jak deszcz, grad, śnieg i inne). Dodatkowo cechuje go niska podatność na ścieranie. Dzięki temu wraz z upływem lat nie traci swoich właściwości i wciąż prezentuje się bardzo dobrze. Wybierając pomnik z granitu można mieć pewność, że nie będzie on wymagał częstego odnawiania. Płyty granitowe wyglądają również elegancko i schludnie. Wpisują się w krajobraz cmentarnych miejsc pełnych powagi i zadumy.

Nasze nagrobki granitowe są stworzone ze szczególnego surowca, jakim jest granit szwedzki. Naturalny kamień do dalszej obróbki pozyskujemy bezpośrednio z kopalni. W związku z tym możemy wykonać projekty o dowolnych kształtach, a jednocześnie zapewnić naszym klientom konkurencyjne i uczciwe ceny. Dzięki temu modelowi współpracy w naszym asortymencie znajdują się różne rodzaje granitu na pomnik – dokładnie takie same, jak te wydobywane we wspomnianej kopalni. Ich wzory można sprawdzić na stronie internetowej Scandinavian Stone.

Skontakuj się z Nami

Telefon
608 061 175 - Wołomin

503 153 627 - Stanisławów
Adres mailowy
Adres biura
05-200 Wołomin
Lipiny Stare Al. Niepodległości 205
05-304 Stanisławów
Stanisławów 1c
Godziny otwarcia
pon. - pt.: 7:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 14:00
pon. - pt.: 7:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 12:00

Działamy na terenie: Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Radzymin, Marki, Dobre, Dębe, Mińsk Mazowiecki, Stanisławów, Okuniew, Sulejówek, Bródno, Warszawa ........... i wiele więcej.