Nagrobki granitowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków granitowych. Wybór surowca do tworzenia pomników nie jest przypadkowy. Granit to materiał odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych (takich jak deszcz, grad, śnieg i inne). Dodatkowo cechuje go niska podatność na ścieranie. Dzięki temu wraz z upływem lat nie traci swoich właściwości i wciąż prezentuje się bardzo dobrze. Wybierając pomnik z granitu można mieć pewność, że nie będzie on wymagał częstego odnawiania. Płyty granitowe wyglądają również elegancko i schludnie. Wpisują się w krajobraz cmentarnych miejsc pełnych powagi i zadumy.

Nasze nagrobki granitowe są stworzone ze szczególnego surowca, jakim jest granit szwedzki. Naturalny kamień do dalszej obróbki pozyskujemy bezpośrednio z kopalni. W związku z tym możemy wykonać projekty o dowolnych kształtach, a jednocześnie zapewnić naszym klientom konkurencyjne i uczciwe ceny. Dzięki temu modelowi współpracy w naszym asortymencie znajdują się różne rodzaje granitu na pomnik – dokładnie takie same, jak te wydobywane we wspomnianej kopalni. Ich wzory można sprawdzić na stronie internetowej Scandinavian Stone.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Na wystawach możesz obejrzeć nagrobki z granitu dostępne w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Każdy z nich jesteśmy w stanie wykonać w innym kolorze, z różnymi elementami dodatkowymi. Jeśli żaden pomnik z dostępnej wystawy nie przypadł Ci do gustu, wykonamy spersonalizowany projekt. Korzystamy z nowoczesnych technologii projektowania, pozwalających na stworzenie wizualizacji w 3D. Wykonanie modelu przed przystąpieniem do realizacji zlecenia jest bardzo ważne. Dzięki niemu można ocenić, czy będzie trzeba nanieść poprawki i jakie szczegóły trzeba dopracować.

Nasza oferta obejmuje zarówno tworzenie pomników pojedynczych, jak i podwójnych. Każdy typ wymaga odmiennego podejścia przy ich planowaniu, które my właśnie zapewniamy. Wszystkie pomniki z granitu są przez nas wykonywane od podstaw. Od dostawcy otrzymujemy kamień do dalszej obróbki, który w zakładzie kamieniarskim jest cięty oraz polerowany. Później dokonujemy wykroju poszczególnych elementów, wykonujemy napisy i ostatecznie montujemy cały nagrobek. Dbamy o jakość wykonywanych szlifów i montażu, aby granitowy nagrobek bez uszczerbku przetrwał bardzo długie lata.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pomoc w zakresie doboru odpowiedniego nagrobka. Uwzględniamy możliwości wynikające z lokalizacji miejsca pochówku, oczekiwania dotyczące jego wyglądu oraz zdolności finansowych. Doskonale wiemy, że wizyta u nas związana jest z trudnym wydarzeniem życiowym. Właśnie dlatego staramy się być dla klientów wsparciem. Ułatwiamy im podejmowanie decyzji, po dokładnym przedstawieniu wszystkich możliwości oraz sugerowanych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług. W trakcie rozmowy otrzymasz również wstępną wycenę zlecenia.

Skontakuj się z Nami

Telefon
608 061 175 - Wołomin

503 153 627 - Stanisławów
Adres mailowy
granit-tk@wp.pl
Adres biura
05-200 Wołomin
Lipiny Stare Al. Niepodległości 205
05-304 Stanisławów
Stanisławów 1c
Godziny otwarcia
pon. - pt.: 7:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 14:00
pon. - pt.: 7:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 12:00

Działamy na terenie: Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Radzymin, Marki, Dobre, Dębe, Mińsk Mazowiecki, Stanisławów, Okuniew, Sulejówek, Bródno, Warszawa ........... i wiele więcej.